Naše služby

Zatepľovacie a fasádne práce

Zatepľovacím a fasádnym prácam sa naša spoločnosť venuje už 20 rokov. Skúsenosti sme čerpali doma aj v zahraničí. Realizovali sme množstvo fasád, posúďte sami a prejdite sa našou galériou. Admistratívne budovy, rodinné domy, bytovky. Zabezpečíme realizáciu Vašej fasády od projekcie, vybavenia povolení až po odovzdanie stavby. Poradenstvo pri výbere vhodných materiálov ako aj vizualizáciu Vašej fasády, zrealizujeme v našom Fasádnom štúdiu bezplatne. Dopravíme materiál aj lešenie, ktoré naši vyškolení pracovníci postavia. Zrealizujeme klampiarske, elektrikárske, alebo drobné murárske úpravy. Vaša fasáda s nami bude prebiehať bez starostí.
 • Obnova bytových domov

  Naša spoločnosť realizuje kompletnú a kvalitnú obnovu bytových domov. Zníženie energetickej náročnosti, šetrenie životného prostredia, pozitívny vizuálny efekt – to je iba zlomok pozitív, ktoré prináša zatepľovanie a obnova fasády. Samozrejmosťou našej práce je bezplatné termovízne meranie, vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie, výstavba lešenia, udržanie poriadku, možnosť využitia bezplatnej farebnej vizualizácie, široký výber farebných odtieňov a kvalitný materiál.

  420
  462
  468
  513
  536
  537
  540
  544
  626
  779


  Zobraziť ďalšie realizácie
 • Zatepľovanie rodinných domov

  Spoločnosť Comdet, s.r.o. zaručuje kompletné kvalitné zateplenie rodinných domov, ktoré nezahŕňa len zníženie tepelných únikov, ale aj zníženie nákladov na vykurovanie, vyšší komfort využívania interiéru, vyššiu požiarnu odolnosť, lepšiu akustickú izoláciu a predĺženie celkovej životnosti rodinného domu.

  143
  155
  165
  225
  25
  262
  433
  482
  494
  496


  Zobraziť ďalšie realizácie