O nás

Spoločnosť COMDET vznikla v júli roku 1996 so zameraním na fasádne, maliarske, natieračské a dekoračné práce. Počas niekoľkoročného pôsobenia na stavebnom trhu, sme získali neoceniteľné skúsenosti z prác realizovaných na Slovensku, ale aj v zahraničí. V roku 2006 sa spoločnosť pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným. V roku 2008 sa naša spoločnosť začala aktívne venovať aj predaju materiálov potrebných na zatepľovanie a zlúčila sa so spoločnosťou Timstav s.r.o., stala sa jej 100% vlastníkom. V našom portfóliu má nenahraditeľné miesto aj fasádne štúdio a miešacie centrum, kde realizujeme vizualizácie fasád pomocou zakúpeného špeciálneho softvéru. Vo fasádnom štúdiu Vám namiešame hneď aj omietku nielen na Vašu fasádu, ale taktiež fasádne farby, interiérové farby, lazúry, syntetické farby. Samozrejmosťou je predaj doplnkového sortimentu na zakrývanie počas maliarskych prác a náradia.

Kvalitu práce našej firmy dokumentujú mnohé exkluzívne zákazky renomovaných spoločností. Stačí spomenúť celosvetovo uznávanú sieť Mc Donald´s, pre ktorú sme riešili dekoračné úlohy interiérov aj exteriérov, v prevádzkach na Slovensku, ale aj maľovanie OZC Max Dunajská Streda, Hotela Empire v Trnave, Troch Veží v Bratislave. Naša spoločnosť realizovala aj práce v zahraničí . V roku 2006 a 2007 sme realizovali maliarske, natieračské a sadrokartonárske práce pre hotel v meste Turnhout v Belgicku, kompletnú rekonštrukciu bytu v Hyde Parku v Londýne.

Vďaka pokračujúcej spolupráci so spoľahlivými firmami z Nemecka a Rakúska sa nám úspešne darí pretavovať aj u nás do praxe najnovšie trendy a technológie dekorácií, malieb, stierok či náterov.

Rovnako aj pri riešení fasádnych prác, akými sú napríklad zatepľovanie alebo omietanie, používame najnovšie postupy a materiály, ktoré aplikujeme po porade s technológmi a našimi zákazníkmi.

Kolektív spoločnosti COMDET s.r.o. sa snaží v čo najväčšej možnej miere zúročiť fantáziu a požiadavky klientov, čoho nedeliteľnou súčasťou je aj využitie najmodernejších technológií. Našou prvoradou snahou je klásť patričný dôraz na farebné cítenie každého zákazníka v spojení s dôležitou zložkou odbornosti a praktickosti.

Počas vykonávania prác dbáme na dodržiavanie poriadku v celej oblasti a kladieme dôraz na životné prostredie. Používame zakrývací systém od firmy ColorExperta a Storch, vďaka čomu, po našich pracovníkom ostane iba profesionálne odvedená práca.

Dlhodobou spoluprácou so svetovou jednotkou v chemickom priemysle spoločnosťou BASF sme výrazne prispeli k presadeniu predaja a realizácie zatepľovacích systémov na Slovensku.
Vďaka spolupráci so svetovou jednotkou v chemickom priemysle spoločnosťou BASF sme sa výraznejšie presadili na trhu predaja a realizácie zatepľovacích systémov

Multitherm

Doteraz sme realizovali zateplenia obvodových plášťov v objeme 320.000 m2. Zateplenia striech predstavujú 65.000 m2.


Naše certifikátySpolupracujeme

PCI Slovensko
TrnavaDnes

Dektrade
TrnavaDnes
Den Braven